wereldwijd netwerk

Wereldwijd wordt Peinemann Equipment vertegenwoordigd door een netwerk van internationale agenten en distributeurs. In de onderstaande lijst vindt u een overzicht van de vertegenwoordigers per land. Staat uw land er niet tussen? Neem dan snel contact met ons op en wij helpen u met het vinden van de agent of distributeur in uw omgeving.


Agenten & DistributeurContact gegevens
ALTIHP Alta Tecnología Industrial HP
Mexico
Del Valle, Benito
Juárez
Ciudad de Mexico, D.F.
T: +52(55) 5575-7492
F: +52(55) 5335-0080
E: ralonso@altihp.com
Bolterup
Certified extractor maintenance centre.
Canada
Canada North American
Rental Center and Parts Distributer.
T: 587-646-2008
Chen Liang Union Trading Co.
Taiwan
5F, 39 Jen Ai Rd.
Sec. 2, Taipei
T: 886-2-2395-1102
F: 886-2-2351-9825
Eclutc@ms12.hinet.net
Christian Berner Tech Trade AB
Sweden
Designvägen 1,
SE-435 22 Mölnlycke
T: +46 (0)31 33 66 900
Einfo@christianberner.se
DERC Salotech GmbH

Heiko Kuckerz
T+49 4105 13690-00
Esales@salotech.de
Florex Equipements
Algeria
60, Lotissement C 16003 Draria
Wilaya d’Alger
T: +213 (0) 23 26 41 34
F: +213 (0) 23 26 43 00
Econtact@florex-dz.com
Gemini Power Hydraulics Private Ltd.
India
Gemini House, Bus Depot Lane,
Deonar, Bombay - 400 088
T: +91 22 66819999
F: +91 22 66819988
Ekalpesh@geminiindia.com
Gimsid S.R.L.
Romania
Str.Arcului 9, sector 2
Bucuresti, 021031
T: + 40 (21) 2118701
F: + 40 (21) 2102675
Egimsid@gimsid.ro
Hammelmann Australia Pty Ltd.
Australia
8 Law Court Sunshine,
Victoria 3020
T: +61 3 9312 2388
F: +61 3 9312 2066
Email@hammelmann.com.au
Hammelmann Corp
U.S.A
436 Southpointe Drive
Miamisburg, OH 45342
T: +1 800-783-4935
Eall-dayton@hammelmann.com

All locations

Hammelmann Maschinenfabrik GmbH
Germany
Zum Sundern 13-21
59302 Oelde
T: +49 (2522) 76-0
F: +49 (2522) 76-444
Email@hammelmann.de
Heprep Ltda.
Colombia
Cra. 11 A No.93-94
Of. 201 253825, Bogota
T: +57-1-621 9711
F: +57-1-621 9860
Ejuan.escobar@heprep.com
HP Jetvac Oy
Finland
Nisuvuorentie 31
21250 Masku
T: +358 500 329 009
Ejph@hpjetvac.com
Humanex-TECH
Budapest
Sopron u.64.
H-1116 Budapest
T: +361 6112628
F: +361 6112629
Einfo@humanex-tech.com
Jetstream of Houston, LLP
U.S.A.
5905 Thomas Rd. Houston, TX 77041
T: +1-832-590-1300 | +1 800 231 8192 Toll Free
F: +1-832-590-1304
Esales@waterblast.com
Joe Johnson Equipment
Canada
Joe Johnson

1002 15th Avenue, Nisku, 

AB T9E 7S5 Canada

T: +1 70 57 33 77 00
F:  90 55 32 09 52
Ejvanschaik@jjei.com


All locations

KMC Del Ecuador
Ecuador
El Tiempo N37-279 y
El Telégrafo Quito
T: +593 968 450 682
F: +593 2 6034 162
Eventas@kmcdelecuador.com
Luckwill Ltd.
China
Room 401, No.2,
Lane 1717, Longwu Road,
Shanghai, 200231
T: +86 21 5497 0955
F: +86 21 5497 0966
Einfo@luckwill-hpt.com
Mavico Ltd.
Greece
Industrial Area (VIOPA)
13341 Ano Liosia,
Athens
T: +30 210 5124573
F: +30 210 5157303
Emavico@otenet.gr
MICEF
Italy

Trepuzzi, Lecce
T: +39(0)832 753466
F: +39(0)832 755174
Einfo@nuovaessegi.com
Montajes Industriales EOS, S.A. (M.I.E.S.A.)
Spain

Calle Los Peces,
Nave 8, 28850
Torrejón de Ardoz., Madrid
T: (+34) 91 677 6517
F: (+34) 91 677 6729
Emiesa@miesa.com
Montajes Industriales EOS, S.A. (M.I.E.S.A.)   Argentina

C/ Uruguay 724 Campana - 2804
Provincia de Buenos Aires
T: (+54) (0) 3489 431548
Emiesa@miesa.com
NLB Corporation
U.S.A.

29830 Beck Road Wixon,
Michigan 48393
T: +1 248 624 5555
ENLBMKTG@NLBUSA.COM


All locations

Yuna Tech
South Korea
Yuna Tech

T: +82-31-901-4589

M: +82-10-6806-4263

F: +82-31-624-0292
E: tech@yunatech.kr
Orbitec SpA
Chile

Hnos. Carrera Pinto 137,
Bodega B Loteo Los Libertadores Colina,
Santiago   (+56) 22429 4190  
E: info@orbitec.cl
Peinemann Equipment USA, Inc.
U.S.A.

25702 Aldine Westfield Rd,
Ste
1002, Spring,
TX 77373
T: +1 281 288 7979
F: +1 866 431 5140
Eequipment@peinemann.nl
Protorq
Chile

José Joaquín Prieto 130
Buin,
Región Metropolitana
T: +56-2-8214595
F: +56-2-8216491
Einfo@protorq.cl
Prozuca
Venezuela

Calle 77 No. 69-150
Sector la Limpia,
Maracaibo, Zulia
T: (0261) 7543952
F: (0261) 7554212
Elguerra20@hotmail.com
Pump Supply AS
Norway

Teglverksveien 59
3057 Solbergelva
T: +47 99 10 61 50
Epost@pumpsupply.no
Repair Technologies Ltd.
Russia

400131, г. Волгоград,
ул. Донецкая, 16
T: +7 (8442) 23-33-34
F: +7 (8442) 23-43-44
Einfo@rem-teh.ru
Total Blasting
South Africa

24 Buwbes Street,
Sebenza
Edenvale,
Johannesburg
T: +27 (0)11452 7578
F: +27 (0)11 452 3291
Esales@totalblasting.co.za
Yuna Tech
South Korea
Yuna Tech
T: +82-31-901-4589

M: +82-10-6806-4263

F: +82-31-624-0292
E: tech@yunatech.kr

equipment

The right tools are half the job.